Gegužė

Vaikystės šventė

      Voriukų pasirodymas.

       Padėkos raštai labai gerai besimokantiems ir meninę veiklą vykdantiems vaikams.

Klasės pirmūnai

Puikiai lankė mokyklą

Padarė pažangą II-ą pusmetį

Surinko 2 pupas per metus

Ekskursija

    Gegužės 30 dieną vykome į Pagramančio regioninį parką! Itin karšta diena truputį gąsdino, bet vis tiek nukeliavome apie 5 kilometrus. Užlipome ant piliakalnio, vadovė pasekė legendą apie Pagramantį ir upelį Gramančia, apžiūrėjome atodangą, ėjome miško takeliu iki meilės akmens, praėjome net 3 pakabinamus tiltus! O ekskursijos pabaigoje apžiūrėjome Pagramančio regioninio parko direkcijos pastatą, gėrėme ant laužo virtą žolelių arbatą ir net! Kepėme piemenėlių duoną! Tikras gardumėlis. O jau gamtos grožis. Sėdėjome ir gėrėjomės Jūros ir Akmenos santaka. Vaikai viena koja pastovėjo Jūros upėje, o kita koja - Akmenos! Manote, kad jokio skirtumo? Įlipkite ir sužinosite!

      Ačiū tariame Luknės tėveliui už suorganizuotą ekskursiją ir skirtą aštuonvietį autobusiuką, Jorio mamytei už nuvežimą ir pagalbą ekskursijos metu, Viktorijos mamytei už nuvežimą, mokyklai už finansavimą.

Susitikimas su rašytoju Selemonu Paltanavičiumi

              Į mūsų mokyklą atvyko rašytojas, gamtininkas Selemonas Paltanavičius. Jis papasakojo apie savo vaikystę, praleistą kaime, apie tai, kaip atsiranda knyga, paskaitė ištraukų iš savo knygelių. O tiems, kas turėjo S.Paltanavičiaus knygų, padėjo autografus.

Saugaus elgesio pamoka

      Policijos pareigūnės priminė vaikams, kaip vasaros metu reikia elgtis gatvėje, prie vandens, kur važinėtis dviračiu.

Matematikos ir technologijų pamoka mieste

        Lauke karšta.... Norisi ledų... O kodėl gi ne? Todėl labai svarbu mokėti susiskaičiuoti savo pinigus, žinoti, kiek turiu gauti grąžos. O nusipirkus ledų ir valgant juos mieste, o ne namie, reikia mokėti mandagiai valgyti ir kultūringai elgtis prie stalo.

Balandžio mėnesio geriausieji anglų kalbos pamokose

Karjeros diena

         Lankėmės žvejybos tinklų gamykloje „Netmark“. Pamatėme visą gamybos procesą - nuo siūlo iki jau pagaminto tinklo. Pasisvečiavome ir administracijoje: žiūrėjome filmukus, gėrėme arbatą, gavome dovanų! Puiki, įspūdžių pilna popietė.

        Ačiū  - Aido mamytei už suteiktą galimybę apsilankyti fabrike, Jorio mamytei, Emilijaus tėveliui, Emilio tėveliui už nuvežimą iki gamyklos.

Spektaklis „Voro vestuvės“

       Šaunieji mūsų mokyklos teatro „Kaukutis“ artistai parodė spektaklį „Voro vestuvės“. Ačiū jiems!

Kūno kultūros pamoka baseine

    Puiki išvyka! Puikus sportas!

   Ačiū Vitos mamytei, Viktorijos mamytei, Luknės tėveliui, Rusnės tėveliui, kad mus nuvežė į Šilalę, o visiems tėveliams ačiū už tai, kad finansavote, ir mes turėjome galimybę taip puikiai praleisti laiką!

Lietuvių kalbos pamoka miesto bibliotekoje

        Miesto vaikų bibliotekoje mus labai maloniai pasitiko bibliotekos darbuotojos, papasakojo apie biblioteką. Vaikai sužinojo, kad šioje bibliotekoje galima ne tik skaityti, bet ir užsukti pabendrauti, pažaisti, net sušilti, kai lauke šalta! O spektaklis „Kartą miške...“ abejingų nepaliko! Labai gražus spektaklis, labai gražios lėlės.

Gegužės 15-oji - Šeimos diena

      Tai bent šeimynėlė šiandien susirinko!

      Šeimos dienai antrokai paruošė spektaklį „Obuolių pasakos“ -  ir su šokiais ir su dainomis, pagal V.Landsbergio knygelę „Obuolių pasakos“. Šeimos nariai pašoko kartu, pasivaišino mūsų pačių keptais keksiukais. Buvo smagu!

Dailės pamoka mokyklos kieme

Paskaita apie vandenį

      Klasėje sulaukėme viešnios iš Vilniaus, kuri labai įdomiai ir vaizdingai papasakojo apie vandenį. Sužinojome, kad esame tikrai turtinga šalis, nes turime daug itin gero, gėlo ir švaraus vandens. Reikia tik visiems atprasti pirkti vandenį plastikiniuose buteliuose. Taip ir gamtą saugosime ir dar pinigų sutaupysime!

Dailės ir technologijų  pamoka Moksleivių parke

Kuriame koliažą iš gamtinių medžiagų.

Europos diena! Piešiame šypsniukus

Tau, mamyte!

Tau, mamyte, skamba gojai,
Mirga pievų žaluma.
Tau kas rytą aš kartoju:
-Būk laiminga, būk linksma.

Balandis

Pasaulio pažinimo pamoka

        Šį kartą pamoka vyko ne klasėje, bet prie Jūros upės. Labai atidžiai apžiūrėjome bebrų gyvenvietę, o tuo pačiu ir pasportavome, nes eiti reikėjo gana toli.

Spektaklis „Bjaurusis ančiukas“

          Penktadienį mokyklos skaitykloje stebėjome mūsų mokyklos dramos studijos spektakliuką „Bjaurusis ančiukas“.

Susitikimas su rašytoja

       Mokiniai turėjo progą susitikti su „Kakės Makės“ rašytoja Lina Žūtaute. Nors rašytoja pristatė knygą vyresniems mokiniams, apie Kniūkius, bet vaikai turėjo progą pamatyti rašytoją.

Balandžio mėnesio geriausieji anglų kalbos pamokose

Pirmasis „egzaminas“! Rašome rašinį.

Tvarkėme mokyklos aplinką!

Rajoninis saugaus eismo konkursas

         Balandžio 19 dieną įvyko rajoninis pradinių klasių saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“. Mūsų mokyklai atstovavo keturių  pradinukų komanda. Tarp jų ir mūsų Emilija. Konkurse mūsų mokykla iškovojo III-iąją vietą! Sveikiname!

Kovas

Kovo mėnesio geriausieji anglų kalbos pamokose

Veiksmo savaitė „Be patyčių“

          Visą savaitę mokykloje vyko renginiai, akcijos, kad dar ir dar kartą pasakytumėme - NE PATYČIOMS! Klasėje dar kartą aptarėme, kas yra patyčios, kaip jų išvengti. Žiūrėjome filmą, gaminome lėlytes.

Dailaus rašto konkursas „Auksinė plunksna“

          Kovo 16 dieną mokykloje vyko pradinių klasių dailaus rašto konkursas „Auksinė plunksna“. Džiugu, kad turime klasėje nors tris mergaites: Saulę, Ameliją ir Viktoriją, kurios taisyklingai rašo raides. Joms ir teko garbė atstovauti mūsų klasei.

Matematikos konkursas „Kengūra“

        Kovo 15 dieną mokykloje vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“. Puiku, kad 6 mūsų klasės mokiniai išdrįso išmėginti savo jėgas šiame konkurse!

Raiškaus skaitymo konkursas

      Kovo 7 dieną vyko rajoninis raiškaus skaitymo konkursas. Mūsų mokyklai atstovavo 1-2 klasių po du mokinius. Vanesa ir Emilija deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštukus.

Vasaris

Vasario mėnesio geriausieji anglų kalbos pamokose

Aš tikrai myliu Lietuvą!

Sausis

Sausio mėnesio geriausieji anglų kalbos pamokose

Svečiuose - indėnė

        Visą valandą vaikai keliavo su indėne po kalnus, po lygumas ir mokėsi rūšiuoti, sveikai maitintis, plauti rankas, valyti dantukus, padėti savo pilvukui, kai suskausta...

I-o pusmečio pirmūnės

I-ą pusmetį puikiai lankė mokyklą

Padarė pažangą, lyginant su praėjusiu pusmečiu

I-ą pusmetį paliko tvarkingą darbo vietą

Gruodis

Kalėdos!

Gruodžio mėnesio geriausieji anglų kalbos pamokose

Lapkritis

Lapkričio mėnesio geriausieji anglų kalbos pamokose

Paskaita

     Mokykloje lankėsi lektorius iš Klaipėdos ir paskaitė labai įdomią ir be galo naudingą vaikams paskaitą apie rūkymą. Vaikai, išklausę šią paskaitą, tikrai turėtų susimąstyti, ar verta pradėti, ir net ar verta pabandyti?

Akcija „Būk matomas“

   Prasidėjus tamsiajam metų laikui, kaip ir pernai, taip ir šiemet buvo tikrinama, ar mokiniai atvyksta į mokyklą su atšvaitu. Apie 90% pradinių klasių mokinių turi atšvaitus, o apie 90% vyresnių klasių mokinių jų neturi... Blogai. Mūsų klasėje atšvaitų neturėjo 3 mokiniai. Saugumu turi rūpintis visi, tiek dideli, tiek maži. Tą rytą buvo išdalinta 88 atšvaitai. Įdomu, kiek mokinių segės juos praėjus savaitei? Nejau tik baisi nelaimė gali priversti jį segėti? Būkime budrūs ir sąmoningi.

„Lobių sala“ skaitymai

        Jau eilę metų Vymerio biblioteka dalyvauja Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje ir susipažįsta su kokio nors rašytojo kūriniu. Šiais metais buvo skaitoma Mauri Kunno parašytos knygos „Lobių sala“ ištraukos. Klausytojai ruošėsi iš anksto - visi kartu pagamino muliažą „Piratai jūroje“ , pasipuošė piratų atributais. Be galo kantriai ir įdėmiai buvo išklausytas kūrinys „sėdint negyvenamose salose“.

Spalis

Rugsėjo - spalio mėnesio geriausieji anglų kalbos pamokose

Jogos pamokėlė

     Spalio 25 dieną mokykloje lankėsi jogos mokytoja Jūratė Ačė. Mokytoja, panaudodama žaidybinius elementus, išjudino vaikus, paruošė jogos ir kvėpavimo pratimams. Be galo džiaugiuosi, kad klasėje tiek daug vaikų, kurie sugeba atsipalaiduoti, nugalėti norą atsimerkti ir pažiūrėti, o kas ten vyksta, kad laikosi susitarimų, kad jiems viskas įdomu, kad turi norą pasiimti viską, ką gauna!

Sveikuoliški saldainiai

Integruota pamoka

        Trečiadienį vyko integruota anglų kalbos ir pasaulio pamoka. Susiskirstę grupėmis vaikai kalbėjo ir lietuviškai ir angliškai. Pasikartojo išmoktas kūno dalis ir sužinojo, kokie yra 5 žmogaus pojūčiai.

Dovana mokytojams

    Mokytojo dienos proga Vita ir Jonas šoko mokytojams valsą, o Aidas dainavo dainą.

Mokytojo diena

      Spalio 5 diena - ypatinga diena mokytojams. Gėlės, sveikinimai, saldžios dovanėlės, dėmesys... Dar ir pamokas kažkas už mokytoją veda... Puiki diena!

Rugsėjis

Šie mokiniai rugsėjo mėnesį nepraleido nė vienos pamokos!

O šiems mokiniams tariu nuoširdų ačiū, kad rugsėjo mėnesį pamokų metu kruopščiai dirbo ir netrukdė kitiems!

Sporto šventė

   Valio, diena be pamokų!  Tik sportas ir sveikas maistas!

„Riedu riedu riedučiais“

       Toliau vykdome projektą „Sveikatingumo dienos mokykloje“ ir riedame stadione su riedučiais ir paspirtukais!

Saugaus eismo pamokėlė

      Kaip ir kasmet, taip ir šiemet mokinukams buvo primintos pagrindinės saugaus eismo taisyklės. Užduotis paruošė ir mokiniams papasakojo apie saugų eismą pirmos klasės mokytoja Rasa, ketvirtos klasės mokytoja Laimutė ir atstovė iš policijos.

Žygis „5000 žingsnių per dieną“

       Gražią rudens popietę visi mokyklos pradinukai išsiruošė į žygį su tikslu - nueiti 5000 žingsnių per dieną. Ir pavyko! Mokiniai ne tik žygiavo, bet spėjo ir ant treniruoklių pasportuoti ir pasikalbėti beeidami ir žvilgčioti į telefone esantį žingsniamatį, kiek jau nueita.

Viena didelė šeima!

Šokis papuošė šventę

Ačiū

Tariu nuoširdžiausią ačiū už gėles, dovanėles, už staigmeną - gimtadienio tortą ir dovaną!

Už puikiai papuoštus vaikučius Rugsėjo pirmosios šventei.